Loading...

Golfový blog

Loading...
Golf

BMW Time: 9. díl – Course Management

V tomto díle seriálu BMW TIME se přesuneme od techniky golfového švihu přímo k jamce na hřiště a podíváme se na to, jak správně zahrát jamku od týčkování až po put. Pojďme si to společně se Šidery ukázat na příkladu 6. jamky Galerie Golf Hostivař.

Golf

Druhý ročník CLGA je tady!

V březnu jsme vám představili Darinu Muchovou, prezidentku CLGA (Czech Ladies Golf Association), která úspěšně nastartovala tento golfový spolek a zároveň vede golfový resort Albatross. V průběhu série turnajů jsme vám přinesli zajímavé postřehy i zpětnou vazbu. Nyní se podíváme na celý letošní...

Golf

Golfová akademie Šideri Váňové 8. díl

Proč je tempo švihu nejdůležitějším aspektem v golfu? Zjistěte, co stojí za tím, když vám jde švih lépe na drivingu než potom na hřišti. V tomto díle seriálu BMW TIME si vysvětlíme, proč právě tempo hraje ve vašem švihu klíčovou roli a jak ho zlepšit.

Vše

Pozvání na exkluzivní GRAND OPENING 2024

Propojením dvou atraktivních golfových resortů v podhůří Beskyd vzniká největší golfová destinace v České republice a TeeTime bude u toho jako mediální partner.

Golf

BMW Time: 8. díl – Tempo švihu

Ne nadarmo se říká, že tempo švihu je jedním z nejdůležitějších aspektů golfového švihu. A to platí nejen pro profesionální hráče, ale i amatéry. Co to vlastně znamená tempo švihu? Kde má být hůl nejrychlejší, čemu se vyvarovat a jaký dril vám může pomoci v trénování správného tempa švihu?

Golf

Objevte nová hřiště, nyní výhodně s Golfamore kartou!

Získejte možnost hrát golf za poloviční green fee na více než 1300 golfových hřištích po celé Evropě díky partnerství TeeTime s  OnTee , předním evropským inovátorem v online rezervacích a majitelem rozsáhlé databáze golfových hřišť a hráčů.  Golfamore , největší evropský benefitní systém pro...

Společnost

TeeTime SE

IČO: 24236381
se sídlem
Štětkova 1638/18, Nusle, 140 00 Praha 4
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl H, vložka 840

© 2024 - TeeTime SE - Golfový portál, všechna práva vyhrazena

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00, Praha 2. Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz. Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Abychom dosáhli ještě lepšího odpalu, rádi bychom pracovali s cookies.   Více informací