Loading...

O nás

Zakladatel TeeTime a.s., Dr. Jan Loužecký, rozšířil golfové systémy v České republice a na Slovensku, kde se staly standardem a vytvořil předpoklady pro její transformaci na společnost evropského typu TeeTime SE (2013). Jejím hlavním akcionářem je Petr Šikoš, významný investor v oblasti golfového sportu, spolumajitel golfového hřiště Greensgate, hostitele LPGA.

Od roku 2017 spolupracujeme úzce se švédskou společností OnTee, se kterou rozšiřujeme možnosti svého působení, zejména v oblasti rezervací v evropském měřítku, ale i nasazení systémů pro zahraniční kluby (Itálie, Bulharsko, Slovinsko, 2019) a propojení na další golfové asociace (Rakousko, 2019). Významné je napojení na mezinárodní touroperátory, kterým se otevírá cesta do golfového businessu v Evropě.

Chcete se stát partnerem?

Chcete-li se stát partnerem společnosti TeeTime SE a mít tak možnost
oslovit se svými službami a produkty přes 40 tisíc golfistů v České
i Slovenské republice, kontaktujte naše obchodní oddělení.

Radek Srb
+420 602 121 089 | radek.srb@teetime.cz

staňte se partnerem

Společnost

TeeTime SE

IČO: 24236381
se sídlem
Štětkova 1638/18, Nusle, 140 00 Praha 4
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl H, vložka 840

© 2024 - TeeTime SE - Golfový portál, všechna práva vyhrazena

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00, Praha 2. Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz. Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Abychom dosáhli ještě lepšího odpalu, rádi bychom pracovali s cookies.   Více informací