Loading...

Věrnostní program

Unikátní věrnostní program šitý potřebám golfistů na míru!

Zapojte se do věrnostního programu TeeTime a získejte skvělé výhody! Jsme golfisté a sami dobře víme, co dokáže zlepšit celkový dojem z hry. Na trhu je mnoho bonusových programů, ale žádný z nich nereflektuje potřeby golfových fanoušků. Náš věrnostní program ano.

  • Odměňujeme všechny uživatele přihlášené ve svém účtu za jejich aktivitu a využívání našich aplikací. Přidejte se také!
  • Za úhradu vybraných fee* a produktů na našem portálu a v aplikaci TeeTime získáte virtuální měnu nazvanou TeeCoin, kterou připíšeme na váš účet.
  • Přehled vašich TeeCoinů najdete na své osobní stránce po přihlášení do systému anebo každý týden v pravidelných TeeTimeNews, které vám zasíláme mailem.
  • Proměňte TeeCoiny za skvělé odměny v podobě hracích fee na různých hřištích, anebo je směňte za hodnotné zboží ze širokého spektra sortimentu.  
  • Čím více her nebo produktů u nás nakoupíte, tím více TeeCoinů získáte – a dosáhnete na více odměn!
  • Za každých v přepočtu 100 Kč získáte 1 TeeCoin.
  • Platnost TeeCoinů je do konce následujícího roku od získání.

Jak TeeCoin vlastně vypadá?


Vaše TeeCoiny uplatníte na produkty uvedené v nabídce po rozkliknutí "Více informací" - vystavíme vám voucher, který bude zaslán na emailovou adresu, uvedenou ve vašem účtu.

* Od 15. 11. 2023 uživatel obdrží TeeCoiny za zvýhodněné fee dokoupené přes ČGK.

Loading...

Vše

Loading...

Fee benefity

Loading...

Ostatní benefity


Naši partneři

Společnost

TeeTime SE

IČO: 24236381
se sídlem
Štětkova 1638/18, Nusle, 140 00 Praha 4
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl H, vložka 840

© 2024 - TeeTime SE - Golfový portál, všechna práva vyhrazena

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00, Praha 2. Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz. Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Abychom dosáhli ještě lepšího odpalu, rádi bychom pracovali s cookies.   Více informací