Loading...

Věrnostní program

Unikátní věrnostní program šitý potřebám golfistů na míru!

Zapojte se do věrnostního programu TeeTime a získejte skvělé výhody! Jsme golfisté a sami dobře víme, co dokáže zlepšit celkový dojem z hry. Na trhu je mnoho bonusových programů, ale žádný z nich nereflektuje potřeby golfových fanoušků. Náš věrnostní program ano.

  • Odměňujeme všechny uživatele přihlášené ve svém účtu za jejich aktivitu a využívání našich aplikací. Přidejte se také!
  • Za úhradu vybraných fee* a produktů na našem portálu a v aplikaci TeeTime získáte virtuální měnu nazvanou TeeCoin, kterou připíšeme na váš účet.
  • Přehled vašich TeeCoinů najdete na své osobní stránce po přihlášení do systému anebo každý týden v pravidelných TeeTimeNews, které vám zasíláme mailem.
  • Proměňte TeeCoiny za skvělé odměny v podobě hracích fee na různých hřištích, anebo je směňte za hodnotné zboží ze širokého spektra sortimentu.
  • Čím více her nebo produktů u nás nakoupíte, tím více TeeCoinů získáte – a dosáhnete na více odměn!
  • Za každých v přepočtu 100 Kč získáte 1 TeeCoin.
  • Platnost TeeCoinů je do konce následujícího roku od získání.

Jak TeeCoin vlastně vypadá?

TeeCoin

Vaše TeeCoiny uplatníte na produkty uvedené v nabídce po rozkliknutí "Více informací" - vystavíme vám voucher, který bude zaslán na emailovou adresu, uvedenou ve vašem účtu.

Od 15. 11. 2023 uživatel obdrží TeeCoiny za zvýhodněné fee dokoupené přes ČGK.

Loading...

Vše

Loading...

Fee benefity

Loading...

Ostatní benefity


Partneři

Pomgallery ilona.in GolfdiDest BodyImpulse Dermacol For Rest Origin Helvetia hodinky Nespresso CLGA Golf Lab Snail Travel Golf Champagne house Dino live
Společnost

TeeTime SE

IČO: 24236381
se sídlem
Štětkova 1638/18, Nusle, 140 00 Praha 4
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl H, vložka 840

© 2024 - TeeTime SE - Golfový portál, všechna práva vyhrazena

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00, Praha 2. Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz. Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Abychom dosáhli ještě lepšího odpalu, rádi bychom pracovali s cookies.   Více informací