Loading...

Druhý ročník CLGA je tady!

  • Golf
  •  / 29.03.2024
Druhý ročník CLGA je tady!
První ročník série turnajů Czech Ladies Golf Association (CLGA) ukázal, jak velký potenciál v sobě ženský golf má a jaké pozitivní komunitní duchovní hodnoty může sport přinášet. Podle Dariny Muchové, prezidentky CLGA, byly všechny turnaje úspěšné, přičemž každý další turnaj přivítal více hráček. Co přinese letošní druhý ročník a na co se můžete těšit v roce 2024?

První ročník CLGA se uskutečnil od dubna do září 2023 a přinesl celkem 6 golfových turnajů, které se těšily velké oblibě mezi hráčkami. Zpětná vazba od účastnic loňské série turnajů byla velmi pozitivní, zejména po posledním turnaji na Albatrossu, kde mnoho hráček osobně poděkovalo za organizaci skvělých turnajů a vyjádřilo se pozitivně ohledně nadcházející sezóny.

Na co se letos hráčky mohou těšit?
Stejně jako v minulém roce na skvělou atmosféru čistě dámských turnajů na těch skvělých českých hřištích, nově jsme přidali dvoudenní turnaj v Mariánských Lázních a Lázních Kynžvart s přespáním v hotelu Esplanade.

Bude letošní 2. ročník něčím jiný?
Myslím, že loni to bylo trochu náročnější, hlavně pro nás po organizační stránce. Byla to naše první sezóna. Letos už více víme, co nás čeká a také už jsme tři, které se o celý chod CLGA staráme.

Na co se Vy, Darino, osobně nejvíce těšíte?
Já se těším, že si zahraji. Na golf nemám moc času, ale na turnaje CLGA si čas udělám!

Co byste vzkázala ženám, které se možná ještě rozmýšlí stát se členky CLGA?
Aby se k nám přidaly a nebály se hrát turnaje. Atmosféra je skvělá, i když soutěžíme, tak s radostí a pohodou.

Vracejí se ženy z prvního ročníku, nebo spíše, pokračují s Vámi?
Neřekla bych že se vracejí, zůstávají s námi a máme z toho velkou radost!

CLGA je spolkem pro všechny golfistky. Snaží se motivovat ženy, které golf hrály a přestaly, ale zároveň vítá také ty, které s golfem začínají. Přijďte se letos přesvědčit a zažít skvělou atmosféru! Celá série turnajů odstartuje už 30. dubna v Royal Beroun Golf Club. Více na clga.cz
4585_clga_logo-removebg-preview-1.png 4585_1920_720px_cover-banner-na-web-blog-teetime.cz_yedno-2-1.png 4585_clga_finale-025

Další čtení

Golf 11.06.2024

BMW TIME 11. díl - Co je nejdůležitější v golfovém švihu?

Vítejte v posledním díle seriálu BMW TIME! Pokud jste spolu s profesionálkou Šideri Váňovou došli až sem, měli byste si zatleskat. To, že věnujete váš čas učením se a získáváním nových informací vás posouvá dál před ostatní hráče. Proto i tento poslední díl pro vás má přidanou hodnotu.

BMW TIME 11. díl - Co je nejdůležitější v golfovém švihu?
Golf 28.05.2024

Prague Golf Card 2024: váš klíč ke golfovým hřištím v Praze a okolí

Představujeme Prague Golf Card 2024, jedinečnou nabídku, která přináší šanci hrát na čtyřech prestižních golfových hřištích v Praze a okolí. Tato karta zahrnuje šest her na vašich oblíbených hřištích Beřovice, Black Bridge Resort, Loreta Golf Pyšely a Mstětice . Je to ideální příležitost pro...

Prague Golf Card 2024: váš klíč ke golfovým hřištím v Praze a okolí
Golf 28.05.2024

Golfová akademie Šideri Váňové 10. díl - Putting

Proč je patování nejdůležitější disciplínou golfu? Tyto statistiky vás možná překvapí. Pojďme se společně podívat na to, jaké tipy nám dala profesionální hráčka Šideri Váňová, a které 3 aspekty musíme zvládat, pokud se chceme v patování zlepšit.

Golfová akademie Šideri Váňové 10. díl - Putting
Golf 15.05.2024

Vítejte na Golfových stezkách 2024!

Milí golfisté, letošní golfová sezóna je plná nezapomenutelných zážitků! Vybraná hřiště v České republice, na Slovensku a v zahraničí se totiž spojí v jednu mapu plnou stezek, které přináší nová dobrodružství a příležitosti soutěžit o odměny v hodnotě více než 1,5 mil. Kč. Jak se zapojit?...

Vítejte na Golfových stezkách 2024!
Společnost

TeeTime SE

IČO: 24236381
se sídlem
Štětkova 1638/18, Nusle, 140 00 Praha 4
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl H, vložka 840

© 2024 - TeeTime SE - Golfový portál, všechna práva vyhrazena

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00, Praha 2. Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz. Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Abychom dosáhli ještě lepšího odpalu, rádi bychom pracovali s cookies.   Více informací